close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
شرح کلیک برتر
loading...

راهنما

شرح کلیک برتر

هامون دانلود

جت هیتر

 

سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر،  جت هیتر ،هیتر کابینتی،یونیت هیتر، هیتر موشکی ، کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند

سایر محصولات صبا هواساز : رطوبت ساز , مه ساز , مه پاش , باکس فیلتر , هود موضعی

فن سانتریفیوژ , هیتر موشکی , کولر صنعتی , جت هیتر , هواکش مرغداری , هواکش سیرکوله , جت فن , کمپوست قارچ  کمپوست ملارد , خاک پوششی , کولر صنعتی , هواکش صنعتی , هواکش مرغداری , ایرواشر

 

 

 

 

عضوگیری

 

 

 

عضوگیری :

 

در بدو ورود به سایت کلیک برتر (clickbartar)، کلیه اطلاعات شخص مراجعه کننده اخذ می گردد، این ثبت نام اولیه در ابتدا به صورت معلق بوده و پس از تأیید، عضو اجازه فعالیت در سایت را پیدا می کند.

لازم بذکر است که کلیه اطلاعات شخصی ارائه شده در سایت بصورت کاملاً محرمانه و محفوظ خواهد بود.

ورود اشخاص به سایت هم می تواند به صورت مستقل باشد و هم می تواند به واسطه معرفی یکی از اعضای فعال سایت صورت بگیرد. بدین صورت که شخص جدیدالورود با ثبت شناسه هشت رقمی شخص فعال قبلی در سایت وی را به عنوان معرف خود، اعلام خواهد کرد.

ساختار عضو پذیری سایت بدینگونه است که میزان فعالیت زیر مجموعه هر عضو، بر عضو مبدأ (A) تأثیر خواهد گذاشت و فعالیت زیر مجموعه توسط عضو مبدأ (A) قابل رصد است.

این روند برای هر عضو فعال در دو سطح قابل تعریف است.

بطور مثال شخص فرضی A زیرمجموعه ای را معرفی می کند به نام شخصB 

و شخص C زیرمجموعه شخص B می شود. یعنی:

 

 فعالیت شخص های C و B برای شخص A قابل رصد است و نتیجه فعالیت آنها برای شخص A سودمند است.

حال فرض کنید شخص D زیرمجموعه شخص C می شود. یعنی:

 نکته مهم اینکه این روند برای اعضای فعال در دو سطح قابل تعریف است یعنی اینکه فعالیت شخص D که در سطح سوم برای شخص A قرار گرفته است دیگر نه قابل رصد برای شخص A است و نه فعالیت وی برای شخص A سودمند خواهد بود. ولی شخص D سطح دوم شخص B و همچنین سطح اول شخص C می شود و این وجه تمایز آن با ساختار هرمی است.

با این برنامه ریزی هر شخص از فعالیت خود و افراد سطح 1 و 2 خود سود می برد، همچنین تدبیری اندیشیده شده است که عدم فعالیت، عضو را به حالت تعلیق در خواهد آورد و از چرخه انتفاع فعالیت زیرمجموعه های خود خارج می سازد.

 

Admin بازديد : 122 جمعه 03 آذر 1391 زمان : 16:39 نظرات ()

نحوه امتیازدهی اعضا

 

 

 

 

 

نحوه امتیازدهی اعضا :

 

امتیاز دهی سایت به اعضا بدین صورت است:

بازدید کامل هریک از بخش ها توسط عضو اصلی : 7 امتیاز

بازدید کامل هریک از بخش ها توسط زیر مجموعه سطح اول عضو اصلی : 5 امتیاز

بازدید کامل هریک از بخش ها توسط زیر مجموعه سطح دوم عضو اصلی : 3 امتیاز

 

توجه: لازم به ذکر است که روند معرفی زیرمجموعه برای هر عضو به صورت نا محدود است، ولی طبق قوانین شرکت هر عضو حداکثر از 10 نفر از زیرمجموعه های خود در هر سطح، در طرحی که شرکت نموده است، منتفع خواهد شد.

 

Admin بازديد : 89 جمعه 03 آذر 1391 زمان : 16:39 نظرات ()

امنیت

 

 

امنیت :

 

کد امنیتی برای ثبت نام، ورود و تأیید بازدید از بخش ها

سیستم امنیتی ضد هک با تأیید شرکت امنیتی آشیانه

مجهز به سیستم های امنیتی SSL

 

Admin بازديد : 83 جمعه 03 آذر 1391 زمان : 16:39 نظرات ()

مقدمه

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مقدمه :

 

با درود و صلوات بر خاتم المرسلین و با استعانت از امام عصر(عجل ا... تعالی فرجه الشریف)، خلاصه ای از هدف و ایده فرهنگی مدیران سایت کلیک برتر(clickbartar) که یقیناً گوشه ای از الطاف باری تعالی است تقدیم می گردد.

ماه هاست بر آنیم تا سهم خود را هرچند کوچک در عرصه فرهنگی و آموزشی ایفا نماییم و در همین راستا راه اندازی این سایت حاصل تفکر تنی چند از علاقمندان به عرصه فرهنگی و آموزشی ایران اسلامی است.

یکی از راه های آموزش و انتقال مطلب در عرصه های آموزشی و نهایتاً فرهنگ سازی استفاده از روش تکرار و تمرین است و همین روش مبنایی شده تا مخاطب با استفاده از

       
  • تند خوانی
  • دقت بصری
  • یادداشت برداری

و دیگر روش ها، موارد آموزشی سیره اهل بیت(علیهم السلام)، فرهنگ دفاع مقدس، فرهنگ ترافیک و راهنمایی و رانندگی، فرهنگ شهروندی، قوانین حقوق اجتماعی، اطلاعات عمومی ورزش، آموزش های امداد و نجات و ... را فرا گیرد.

 

Admin بازديد : 82 جمعه 03 آذر 1391 زمان : 16:38 نظرات ()

کلیات طرح اندیشه ماندگار

کلیات طرح اندیشه ماندگار:

 

در فضای مجازی پایگاهی آماده شده تا با برنامه ای از پیش تعیین شده و اهدافی مشخص(مذکور در مقدمه)، از بین اقشار مختلف، با توجه به جنسیت، سکونت، علایق و رده سنی عضوگیری می نماید و با ایجاد مشوق های مختلف اعضا را برای معرفی دوستان و آشنایان به این طرح بر می انگیزد.

حال در فضای ایجاد شده، با تکیه بر ترفندهای برنامه نویسی رایانه ای، اعضا را ترغیب به دیدن تصاویر، نماهنگ، کلیپ و یا هر موضوع مرتبط با اهداف اولیه می کنیم. بدیهی است تکرار مستمر، موضوعات مورد نظر را در حافظه کوتاه مدت مخاطب قرار داده و پا فشاری بر آن قطعاً موجب سپردن آن به حافظه بلند مدت شده و درنتیجه یک هدف فرهنگی پس از مدتی محقق خواهد شد.

 

Admin بازديد : 84 جمعه 03 آذر 1391 زمان : 16:38 نظرات ()
موضوعات

لينک دوستان

کدهاي اختصاصي
کسب درآمد از پاپ آپ

بک لینک بک لینک